Wersja Angielska strony o księgowości
Zadzwoń od biura i umów się na wizytę - biuro Tatrzańska Zadzwoń od biura i umów się na wizytę - biuro Wólczańska Usługi księgowe Łódź Zobacz nasz salon na Facebook
Biuro księgowe Łódź Biuro rachunkowe
WIELKA SOWA

KARTA PODATKOWA

Karta podatkowa jest uproszczoną formą opodatkowania działalności gospodarczej.

Przedsiębiorcy rozliczający się za pomocą karty podatkowej, płacą co miesiąc podatek w stałej wysokości niezależnie od uzyskanego przychodu, czy dochodu. Podatek jest z góry ustalony przez naczelnika Urzędu Skarbowego i zależy m.in. od rodzaju działalności gospodarczej, liczby zatrudnionych pracowników, czy liczby mieszkańców miasta, w którym firma prowadzi swoją działalność.

Z formy opodatkowania, jaką jest karta podatkowa, mogą korzystać przedsiębiorcy prowadzący indywidualną działalność gospodarczą oraz spółki cywilne. Z karty podatkowej według rozdziału 3 ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym mogą korzystać podatnicy, którzy między innymi prowadzą działalność:

Jako specjaliści w prowadzeniu przedsiębiorstw rozliczających się kartą podatkową, gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Klienci naszego biura rachunkowego mają możliwość wglądu do swoich ksiąg on-line na bieżąco, co pozwala na dokładną analizę finansową w dowolnym momencie.

Oferta naszego biura rachunkowego w tym zakresie to:

Orientacyjny cennik usług księgowych.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Faktura korygująca zmniejszająca sprzedaż a rozliczenie w deklaracji miesięcznej VAT

Sposób potwierdzenia otrzymania korekty faktury in minus wysłanej e-mailem