Wersja Angielska strony o księgowości
Zadzwoń od biura i umów się na wizytę - biuro Tatrzańska Zadzwoń od biura i umów się na wizytę - biuro Wólczańska Usługi księgowe Łódź Zobacz nasz salon na Facebook
Biuro księgowe Łódź Biuro rachunkowe
WIELKA SOWA

Najlepsze biuro rachunkowe ŁódźBIURO KSIĘGOWE
WIELKA SOWA

Najlepsze biuro księgowe ŁódźTo wiedza, doświadczenie,
dostępność online 24h

- biuro Tatrzańska
- biuro Wólczańska

Najlepsze biuro rachunkowe ŁódźBIURO KSIĘGOWE
WIELKA SOWA

Najlepsze biuro księgowe ŁódźRABAT 50%
NA PIERWSZE TRZY MIESIĄCE

- biuro Tatrzańska
- biuro Wólczańska

Najlepsze biuro rachunkowe ŁódźBIURO KSIĘGOWE
WIELKA SOWA

Najlepsze biuro księgowe ŁódźZapraszamy do Łodzi
Tatrzańska 31/35 lok.139

- biuro Tatrzańska
- biuro Wólczańska

Księgowy Tomasz Ropelski

Tomasz Ropelski

Głównym przedmiotem mojej działalności jest księgowość. Świadczę szeroko pojęte usługi księgowo-kadrowo-płacowe, głównie dla podmiotów gospodarczych, w ramach zawartych umów o współpracy, ale także dla podmiotów fizycznych (rozliczanie PIT-ów).

Posiadam bardzo duże doświadczenie w dziedzinie finansów, poświadczone certyfikatami. Pracowałem 15 lat w dużych instytucjach finansowych jako księgowy.

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi promocjami i skorzystaj z naszych usług księgowości w niższej cenie! Sprawdź: SOWA ONLINE - biuro rachunkowe Łódź cennik

RABAT 50% NA PIERWSZE 3 MIESIĄCE!

Promocje biuro księgowe

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego:


Dyplom biura rachunkowego Łodź Certyfikat biura księgowego Łodź

WIELKA SOWA

Nasze biuro rachunkowe oferuje produkty nowoczesne. To, co wyróżnia nas wśród konkurencji, to kompleksowość świadczonych usług w jednym miejscu, miejsce świadczenia usług (lokalizacja - księgowy Łódź Widzew, biuro rachunkowe Łódź Górna) oraz jakość i sposób świadczenia tych usług. Są to przede wszystkim usługi świadczone elektronicznie, z wykorzystaniem najnowszych technologii w postaci programów księgowych ze zdalną możliwością dostępu do danych swojej firmy przez klienta.

Na rynku polskim wciąż jednak dominują tradycyjne biura księgowe, natomiast proces informatyzacji wciąż postępuje do przodu i należy dostosować się do rzeczywistości. Dlatego klient biura rachunkowego Sowa Online ma możliwość dostarczania swoich dokumentów on-line w formacie pdf. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego, którym będzie odpowiednio miesiąc lub kwartał, klient w umowie o współpracy jest zobowiązany do dostarczenia osobiście do biura lub drogą wysyłkową wszystkich oryginałów dokumentów wysłanych wcześniej elektronicznie. Wszystkie te czynności odbywają się z zachowaniem zasad cyberbezpieczeństwa.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) nasze biuro księgowe od początku swojej działalności korzysta ze zintegrowanego systemu ochrony danych, z którego dane każdego klienta będzie można wygenerować w formie pliku pdf.

Inne nowości wyróżniające biuro w branży, jaką jest księgowość, to czat on-line przez Facebook czy też blog o tematyce finansowej.

Ponadto oferujemy możliwość sporządzania dokumentacji w wybranym języku obcym.

Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z zakładką: cennik biuro rachunkowe Łódź - SOWA ONLINE.

Koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi promocjami, aby skorzystać z profesjonalnych usług księgowych w jeszcze niższej cenie!

Praca; szukamy pracownika

Proces świadczenia usług księgowo-kadrowo-płacowych składa się z następujących etapów:

 • Spotkanie z Klientem
 • Przedstawienie oferty
 • Podpisanie umowy o współpracy
 • Cykliczne rozliczenia

Spełniamy oczekiwania klientów. Zapewniamy:

 • poczucie bezpieczeństwa
 • terminowość w świadczeniu usług
 • wysoką jakość świadczonych usług
 • konkurencyjne ceny
 • rabaty dla klientów
 • profesjonalizm
 • dyspozycyjność

Laureat konkursu Orły Rachunkowości 2019

Orły Rachunkowości laureat konkursu ŁódźW II edycji Ogólnopolskich Plebiscytów Branżowych Orły Rachunkowości 2019 Państwa firma, wyborem Klientów, znalazła się w gronie Laureatów.

Warto zwrócić uwagę, że wyróżnienie to jest efektem Państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni Klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat Państwa firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji całej branży (aby otrzymać status Laureata, należy spełnić podstawowe kryterium - czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 83 tysiące firm. Jest to dowodem wyróżniania się Państwa działalności na tle konkurencji.

W założeniu - chcieliśmy stworzyć zestawienie, które będzie po prostu fair dla wszystkich - zarówno firm jak i ich Klientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium, czy uiszczania wpisowego - porównaliśmy już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży. Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli tutaj sami Klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których Klienci wychodzą po prostu zadowoleni. Udział w plebiscycie był oczywiście darmowy, a jego wyniki, a co za tym idzie fakt otrzymania przez Państwa wyróżnienia w lokalizacji miasto Łódź jest publicznie dostępny na stronie projektu www.orlyrachunkowosci.pl - wystarczy wejść w zakładkę Laureaci, zacząć wpisywać swoją nazwę miasta, a następnie wybrać je z rozwijanej listy.

Analogicznie jak w pierwszej edycji plebiscytu pod uwagę wzięte zostały wszystkie firmy funkcjonujące na rynku z Państwa branży. Porównaliśmy oceny ponad 85 tysięcy firm skanując ponad milion stron internetowych portali branżowych i społecznościowych takich jak: np. Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych.

Finalnie, przeanalizowaliśmy około 505 tysięcy ocen Klientów zamieszczonych w Internecie, by wyłonić Laureatów Plebiscytu Orły Rachunkowości 2019. Grono Laureatów to jedynie 2.4% badanych firm.
Bardzo miło mi poinformować, że Państwa firma również znalazła się w tym elitarnym gronie, otrzymując w klasyfikacji finalnej ocenę 9.2 na podstawie 21 ocen. Dzięki temu uzyskali Państwo status wyróżnienia w lokalizacji: miasto Łódź.

Jeszcze raz pragnę Państwu pogratulować nienagannej opinii firmy, a w imieniu obecnych oraz przyszłych Klientów podziękować za zaangażowanie i trud wkładany w codzienną pracę.

Z wyrazami szacunku,

Piotr Słowikowski
Dyrektor Działu Handlowego Plebiscytów Branżowych ORŁY

USŁUGI KSIĘGOWE

USŁUGI FINANSOWE

Zapraszamy
PON: 10.00 - 18.00
WT-PT: 07.30 - 15.30
SOBOTA: 9.00 - 13.00
Tel. - biuro Tatrzańska
Tel. - biuro Wólczańska
Łódź,
ul. Tatrzańska 31/35 lok. 139
ul. Wólczańska 243 lok. 36

PORADY KSIĘGOWEGO

Podatek dochodowy

Podatek dochodowy

Rachunkowość

Rachunkowość

Podatek VAT

Podatek VAT