Wersja Angielska strony o księgowości
Zadzwoń od biura i umów się na wizytę - biuro Tatrzańska Zadzwoń od biura i umów się na wizytę - biuro Wólczańska Usługi księgowe Łódź Zobacz nasz salon na Facebook
Biuro księgowe Łódź Biuro rachunkowe
WIELKA SOWA

ANALIZY I PROGNOZY

Przeprowadzenie analizy oraz prognozy to usługa naszego biura rachunkowego, która jest niezwykle złożonym procesem, jednakże bardzo istotnym z punktu widzenia nie tylko bieżącej oceny działalności, ale również wielu strategii. Nadrzędną intencją przeprowadzenia analizy jest odnalezienie źródeł warunkujących wysokości oraz wartości badanych wskaźników, czy też konkretnych kategorii finansowych przedsiębiorstwa. Z kolei celem prognozy jest m.in. podjęcie próby najdokładniejszej predykcji przyszłej sytuacji przedsiębiorstwa oraz osiąganych przez niego wyników.

Warto także podkreślić, że oba te terminy posiadają wiele swoich odmian. W przypadku analiz można wyszczególnić:

O prognozie można traktować w odniesieniu do takich zjawisk jak:

Nasze biuro rachunkowe w Łodzi w imieniu swoich klientów dokonuje profesjonalnej analizy finansowej przedsiębiorstwa, a także prognoz, które mogą być drogowskazem przy prowadzeniu i rozwoju własnej działalności, a także rzetelnym odniesieniem dla kredytodawców.

Analiza przedsiębiorstw

Nasze biuro księgowe dokonuje dogłębnej analizy przedsiębiorstw w Łodzi niezależnie od ich wielkości, czy rodzaju prowadzonej działalności. Nasi księgowi zbadają sytuację finansową firmy, przeprowadzając analizę wskaźnikową przedsiębiorstwa, umożliwiającą monitorowanie sytuacji majątkowo-finansowej.

Analiza przedsiębiorstwa obejmuje m.in. jego rentowność, płynność, aktywność oraz zadłużenie w każdym aspekcie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania firmy. Wykonana przez nasze biuro księgowe z Łodzi analiza przedstawiona jest nie tylko w formie liczb, ale również zrozumiałych interpretacji wartości. Służymy również poradą i wskazówkami dotyczącymi polepszenia sytuacji finansowo-majątkowej każdego przedsiębiorstwa z Łodzi.